RCS1005F2941CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS1005F2941CS
JLCPCB Part #
C17564335
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS