ERA-2AED8870X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AED8870X
JLCPCB Part #
C20014137
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS