ERJ-S02F3402X
MFR.Part #
ERJ-S02F3402X
JLCPCB Part #
C3999376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS