ERJ-U1TD4642U
MFR.Part #
ERJ-U1TD4642U
JLCPCB Part #
C3916345
Description
-55℃~+155℃ 1W 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS