ERJ-1GEJ106C
MFR.Part #
ERJ-1GEJ106C
JLCPCB Part #
C2092046
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+125℃ 10MΩ 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS