ERJ-S02F2800X
MFR.Part #
ERJ-S02F2800X
JLCPCB Part #
C4150030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 280Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS