SG73P1ERTTP1273D
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1273D
JLCPCB Part #
C6220977
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS