ERJUP3F6202V
MFR.Part #
ERJUP3F6202V
JLCPCB Part #
C544095
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS