ERJ-U1DD5903U
MFR.Part #
ERJ-U1DD5903U
JLCPCB Part #
C1702465
Description
-55℃~+155℃ 590kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS