ERJPA3F9101V
MFR.Part #
ERJPA3F9101V
JLCPCB Part #
C543370
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS