ERJPA3F9100V
MFR.Part #
ERJPA3F9100V
JLCPCB Part #
C543353
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS