ERJ-HP6F60R4V
MFR.Part #
ERJ-HP6F60R4V
JLCPCB Part #
C5735681
Description
-55℃~+175℃ 500mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS