ERJ-PA3F48R7V
MFR.Part #
ERJ-PA3F48R7V
JLCPCB Part #
C4120747
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS