ERJ-U12D3572U
MFR.Part #
ERJ-U12D3572U
JLCPCB Part #
C1699964
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS