ERJ-12NF2740U
MFR.Part #
ERJ-12NF2740U
JLCPCB Part #
C20018589
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS