ERJ-PA3F44R2V
MFR.Part #
ERJ-PA3F44R2V
JLCPCB Part #
C4138808
Description
-55℃~+155℃ 333mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS