ERJ-U6RD6652V
MFR.Part #
ERJ-U6RD6652V
JLCPCB Part #
C1882389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS