ERJ-H3EF1910V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1910V
JLCPCB Part #
C4088999
Description
-55℃~+175℃ 125mW 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS