ERJ-PA3D9090V
MFR.Part #
ERJ-PA3D9090V
JLCPCB Part #
C4165405
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS