ERJ-PA3D9092V
MFR.Part #
ERJ-PA3D9092V
JLCPCB Part #
C4307557
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS