SFR03EZPF1104
MFR.Part #
SFR03EZPF1104
JLCPCB Part #
C20110159
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS