ERA-6VRW4702V
MFR.Part #
ERA-6VRW4702V
JLCPCB Part #
C1863515
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS