ERJ-PA3D4643V
MFR.Part #
ERJ-PA3D4643V
JLCPCB Part #
C4113336
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS