ERA-3AEB7321V
MFR.Part #
ERA-3AEB7321V
JLCPCB Part #
C2076442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS