ERA-6VEB7870V
MFR.Part #
ERA-6VEB7870V
JLCPCB Part #
C1862335
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS