ERJPA2J820X
MFR.Part #
ERJPA2J820X
JLCPCB Part #
C542870
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS