ERA-6AED1271V
MFR.Part #
ERA-6AED1271V
JLCPCB Part #
C4319153
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS