ERJ-P06F6191V
MFR.Part #
ERJ-P06F6191V
JLCPCB Part #
C4012295
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS