ERA-6VPB9102V
MFR.Part #
ERA-6VPB9102V
JLCPCB Part #
C4311934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS