ERJ-PA2F8663X
MFR.Part #
ERJ-PA2F8663X
JLCPCB Part #
C4081893
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS