SG73P1ERTTP333G
MFR.Part #
SG73P1ERTTP333G
JLCPCB Part #
C6481591
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS