EXB-U341R0JV
MFR.Part #
EXB-U341R0JV
JLCPCB Part #
C20028221
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 1Ω 2 4 63mW ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS