ERJ-P08D4533V
MFR.Part #
ERJ-P08D4533V
JLCPCB Part #
C4347955
Description
-55℃~+155℃ 453kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS