ERJ-PA2F5761X
MFR.Part #
ERJ-PA2F5761X
JLCPCB Part #
C4235029
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS