ERJ-PA3D15R8V
MFR.Part #
ERJ-PA3D15R8V
JLCPCB Part #
C4031375
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS