ERJ-PA2F9761X
MFR.Part #
ERJ-PA2F9761X
JLCPCB Part #
C4123759
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS