SG73P1ETTP9100F
MFR.Part #
SG73P1ETTP9100F
JLCPCB Part #
C4011023
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS