ERJ-PA2F3321X
MFR.Part #
ERJ-PA2F3321X
JLCPCB Part #
C3992668
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS