EZPV80506MTT
MFR.Part #
EZPV80506MTT
JLCPCB Part #
C2916689
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 50uF 800V 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS