ERJ-PA2F2321X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2321X
JLCPCB Part #
C3943404
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS