ERJ-PA2F1652X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1652X
JLCPCB Part #
C4273880
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS