SG73P1EWTTP2050F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2050F
JLCPCB Part #
C3946116
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS