ERJ-H3ED4992V
MFR.Part #
ERJ-H3ED4992V
JLCPCB Part #
C6845108
Description
-55℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS