ERJ-PA2D4020X
MFR.Part #
ERJ-PA2D4020X
JLCPCB Part #
C4127485
Description
-55℃~+155℃ 200mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS