ERJ-UP8J432V
MFR.Part #
ERJ-UP8J432V
JLCPCB Part #
C2115436
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS