ERJ-H3EF1693V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1693V
JLCPCB Part #
C4237180
Description
-55℃~+175℃ 125mW 169kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS