ERJ-PA2D3572X
MFR.Part #
ERJ-PA2D3572X
JLCPCB Part #
C4144449
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS