ERJ-8RQF6R2V
MFR.Part #
ERJ-8RQF6R2V
JLCPCB Part #
C20023561
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS