EEU-EE2D220
MFR.Part #
EEU-EE2D220
JLCPCB Part #
C1581976
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 20mm 22uF 5mm 8000hrs@105℃ 850mA@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS