ERJ-U08F4021V
MFR.Part #
ERJ-U08F4021V
JLCPCB Part #
C1859941
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS